Nowości

Ogłoszenia
Nabór na zajęcia

Terapia Tomatisa​

🎓 SUPER OFERTA na Terapię Tomatisa z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/24r.! 🎓

Nie czekaj i zapisz swoje dziecko na Terapię Tomatisa do Poradni Soul-Med w Zielonej Górze. Zapewnij dziecku lepszy start w nowym roku szkolnym.
Tylko teraz cena za 1 cykl terapii grupowej (14dni, codziennie 1,5h) to 1200zł. !!!
Cena bez promocji 1500zl.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Grupa to min.2, max.3 osoby. Utworzymy max.3 grupy, więc z promocji może skorzystać do 9 osób.
Terapeuta dobiera grupy wiekowo oraz po wykonaniu Testu Uwagi Słuchowej (odpłatnie).Po zakończeniu całej terapii (3 cykle) Test Uwagi Słuchowej jest darmowy.
 
Grupy mogą rozpocząć terapię we wrześniu 2023r.
Zapisy pod numerem telefonu: 795 087 047
Miejsce terapii:
Ul. Chopina 21a (I piętro)
Pokoje 10-15
65-001 Zielona Góra
Poradnia SOUL-MED

Nabór na zajęcia

Zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców/opiekunów dzieci nadpobudliwych i nadaktywnych oraz z problemami z kontrolowaniem agresji, w wieku wczesnoszkolnym!

Masz NIEGRZECZNE dziecko?  Tak mówią znajomi, rodzina! O tym, co wydarzyło się u Twojego dziecka w szkole, to właściwie nie chcesz już słyszeć! Szerokim łukiem omijasz nauczycieli i znajomych, nie mając już sił przyjmować więcej problemów na siebie.

Samemu trudno jest poradzić sobie w tej sytuacji. Dzięki grupie, wymianie doświadczeń, pozyskaniu nowych informacji, szukaniu rozwiązań, wparciu psychologa, może zmienić się Twoje życie. To oferujemy w zakresie grupowych zajęć psychoedukacyjnych dla rodziców/opiekunów.

Poradnia SOUL-MED

Zajęcia psychoedukacyjne

Zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku dojrzewania.

NIE POZNAJESZ swojego dziecka? Gdzie jest Twoja Kasia, Zosia czy Janek? Co się dzieje z twoim dzieckiem w okresie dojrzewania? Kiedyś byłeś dla swojego dziecka najważniejszy a dziś ważniejszy jest internet, koledzy? A może masz wrażenie, że już nic nie jest dla Twojego dziecka ważne, nie potrafisz z nim rozmawiać?

Jeśli chciałbyś rodzicu/opiekunie dowiedzieć się czegoś więcej, pomóc sobie i pomóc dziecku w tym, jakże trudnym dla wszystkich okresie życia, to zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!